Jak wydrukować imienną Kartę Rejestracyjną?

 

  1. Aby wydrukować imienną Kartę Rejestracyjną, najpierw upewnij się, że jesteś zalogowany na e.jubinale.com.

  2. W menu po lewej stronie wybierz “JUBINALE”, następnie kliknij na Udział w targach / Identyfikatory. Zobaczysz tam listę osób skojarzonych z Twoją firmą. Jeżeli brakuje jakiejś osoby na liście postępuj zgodnie z podpowiedzią „Jak dodać siebie i/lub pracownika do listy pracowników biorących udział w targach?

  3. Przy każdej osobie w kolumnie „Akcje” możesz wybrać “pobierz Kartę Rejestracyjną”. Karta Rejestracyjna zostanie pobrana na dysk w formacie pliku pdf. UWAGA: Jeśli jesteś wystawcą, możesz także wydrukować Karty Rejestracyjne dla serwisu technicznego. Wystarczy, że wybierzesz opcję “pobierz Kartę Rejestracyjną dla serwisu”.

  4. Otwórz pobraną Kartę Rejestracyjną, wydrukuj ją i postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na wydrukowanym dokumencie.

  5. Powtórz powyższe kroki dla każdej osoby z listy, która weźmie w tym roku udział w targach.

  6. Posiadanie wydrukowanej Karty Rejestracyjnej umożliwi szybkie wystawienie identyfikatora osobie odwiedzającej targi w Punkcie Rejestracji Kupców.

UWAGA! Przy odbiorze identyfikatora w Punkcie Rejestracji Kupców, oprócz Karty Rejestracyjnej, konieczne będzie okazanie obsłudze dowolnego dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość.

Jeśli po wybraniu opcji “Lista pracowników” nie pojawiają się tam Twoi pracownicy, musisz dodać ich do tej listy. W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł wydrukować im imiennych Kart Rejestracyjnych. Aby dowiedzieć się jak to zrobić, zapoznaj się z odpowiedzią na pytanie “Jak dodać siebie i/lub pracownika do listy pracowników biorących udział w targach?

 

DO GÓRY