Tak nas oceniają wystawcy. Chcesz przekazać swoją opinię o targach? Napisz do nas!

JUBILEX

Przechwytywanie

Na targach JUBINALE w Krakowie wystawiamy się od pierwszej edycji, czyli od 2008 roku. Od samego początku jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem oraz podejściem organizatorów.

 W targach bierzemy udział, ponieważ:

– są one zorganizowane w dobrym czasie (okres przed wakacjami jest świetnym momentem dla naszych klientów na uzupełnienie braków w towarze)

– są w dobrej lokalizacji (do Krakowa istnieje bardzo wiele połączeń zarówno drogowych, kolejowych, jak i lotniczych – nie tylko z terenów Polski ale i z całego świata)

– są bardzo dobrze reklamowane wśród docelowej grupy naszych odbiorców (bywamy w różnych lokalizacjach na świecie i często spotykamy materiały marketingowe dotyczące wydarzenia)

– wszelkie potrzeby dotyczące udziału, stoiska, reklamy są przez organizatorów rozpatrywane na najwyższym poziomie i zawsze z uśmiechem na twarzy

– czujemy, że targi są skierowane do nas (nasze zdanie jest zawsze wysłuchiwane i organizatorzy starają się je brać pod uwagę przy organizacji, zmianach, zmianach lokalizacji itp.).

Udział w targach wpływa dobrze na wizerunek naszej firmy, jesteśmy rozpoznawalni na rynku południowej Polski oraz krajów ościennych takich jak Czechy, Słowacja, Węgry, Austria. Za każdym razem z imprezy przywozimy nowe kontakty handlowe, które nierzadko skutkują nawiązaniem dłuższej współpracy.

Jeśli chodzi o atmosferę na targach – najlepszą opinią powinno być to, że jak szukamy chętnych do wyjazdu na JUBINALE – zgłaszają się wszyscy pracownicy i całe szefostwo :)

Życzymy organizatorom dalszych sukcesów!

Mariusz Siezieniewski

Jadwiga Siezieniewska

Piotr Siezieniewski

Gabriela Siezieniewska-Chromy

www.jubilex.com.pl

AMBER APPLE 

 

Przechwytywanie

JUBINALE to bardzo dobre targi z bardzo dobra organizacją, dobrze przygotowaną ofertą handlową – zarówno dla klientów biznesowych jak i turystów. Od 10 lat wystawiamy się na tej imprezie targowej i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału.

Na południu Polski nie posiadamy żadnych przedstawicieli, ani też sklepów w związku z tym możemy tam promować zarówno branżę jak i markę w tej części kraju. Zaopatrujemy na sezon krakowskich sklepikarzy, jak również hurtowników z między innymi takich krajów jak: Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria, Litwa, Węgry.

Organizacja jest znakomita, profesjonalna i dopracowana, zarówno dla klientów jak i wystawców. Dostępny jestdobrze przygotowany plac parkingowy, dobra informacja, a świetna promocja daje znakomitą promocję bursztynu jako skarbu Polski.

Można powiedzieć, że targi w Krakowie to najlepiej zorganizowane w Polsce targi jubilerskie, na których panuje przyjazna, miła, profesjonalna, atmosfera. Przemiła obsługa organizatorów.

Zespół Amber Apple

www.amberapple.pl

TADO SILVER

 

Przechwytywanie

W Targach JJUBINALE uczestniczymy od wielu lat ponieważ jest to ważna impreza, jedyna tak ważna na południu Polski. Dzięki lokalizacji możemy zainteresować naszą ofertą kupców z tamtego rejonu oraz z południa Europy – Węgier, Słowacji, Czech, Chorwacji i innych. Są to targi nad wyraz profesjonalnie zorganizowane, z komfortowym parkingiem i znakomitym cateringiem. Najbardziej cenimy sobie jednak świetny kontakt z organizatorami, którzy dbają zarówno o zaplecze techniczne, jak też o kompleksową oprawę graficzną. Fantastyczne i pomysłowe bankiety integrujące środowisko są miłym i niezapomnianym elementem targów JUBINALE.

Zespół TADO

www.tadosilver.pl

BIEFFE 2000

 

Przechwytywanie

Targi JUBINALE to świetna okazja, aby w połowie roku pokazać klientom nowości oferowane przez naszą firmę. Poza tym jako firma zagraniczna uczestniczymy w trzech imprezach targowych na terenie Polski i JUBINALE jest jedną z nich. Pod względem finansowym targi JUBINALE wypadają dla nas bardzo dobrze :). Mamy już spore grono stałych klientów z południa Polski którzy nie przyjeżdżają na inne imprezy targowe, ale spotykamy ich w Krakowie. Poza tym mamy też stałych klientów z Czech i Sowacji.
Jeśli chodzi o organizacje imprezy nie mamy ŻADNYCH zastrzeżeń (szczególnie jeśli mówimy o bankietach :) ). Organizatorzy profesjonalne podchodzą zarówno do wystawców jak i osób odwiedzających targi. Na targach panuje RODZINNA atmosfera ;)

Zespół BIEFFE

LABERA

 

Przechwytywanie

Hurtownia kamieni i półfabrykatów LaBera od lat jest wystawcą na targach JUBINALE.

Targi JUBINALE są dla nas okazją do zaprezentowania najnowszych produktów zgodnych z letnimi trendami. Niejednokrotnie na Targach zdobywamy nowych klientów, z którymi nawiązujemy stałą współpracę. Co roku na targach JUBINALE odwiedza nas grono stałych klientów, którzy prowadzą firmy na południu Polski, a z którymi współpracujemy wysyłkowo. Często jest to jedyna w roku okazja do osobistego spotkania. Targi JUBINALE są bardzo dobrze zorganizowane. Niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest platforma e.jubinale, na której zawarte są wszystkie niezbędne informacje. Kontakt z organizatorami jest doskonały przez cały rok. Atmosfera Targów jest wspaniała. Bardzo dziękuję za pozytywną, wieloletnią współpracę.

Anita Pełszyńska

Jacek Pełszyński

www.korallo.pl

ROBIS 

Przechwytywanie

Wystawiamy się na targach JUBINALE, ponieważ są to najlepiej zorganizowane targi w Polsce. Jest bardzo dużo miejsca oraz bardzo dobry kontakt z organizatorami, którzy chętnie pomagają oraz odpowiadają na trudne i nurtujące pytania. Oczywiście wpływ na naszą decyzję ma również bankiet, który perfekcyjnie zorganizowany sprawia, że nie można go ominąć!

Udział w targach wpływa na rozwój firmy poprzez poszerzanie grona klientów z południowej części Europy. Organizacja jest super – kompetentna, zawsze pomocna, organizuje super eventy poza czasem targów jak i w trakcje targów, jednym słowem – wymarzona ekipa! Atmosfera na targach jest przyjazna, towarzyska, z każdym można porozmawiać, pośmiać się, poznać nowe osoby, które się będzie spotykać na każdych następnych spotkaniach targowych. Krótko podsumowując: robicie kawał dobrej roboty, róbcie tak dalej!

ROBIS team

www.e-robis.pl

ARGENTUM

Przechwytywanie

Zbliżająca się jubileuszowa 10 edycja targów Jubinale skłoniła nas do podsumowania współpracy, która jest dla naszej firmy bardzo wyjątkowa. Decydując się na udział w targach JUBINALE braliśmy pod uwagę przede wszystkim możliwość pozyskania nowych klientów zarówno z południowej Polski, jak i centralnej Europy. Z każdą edycją nasze oczekiwania stają się coraz bardziej realne, co skłoniło nas również do udziału w JUBINALE Christmas.

Zespół JUBINALE, który zawsze staje na wysokości zadania tworząc jednocześnie miłą i przyjazną atmosferę sprawia, że czujemy się jak ktoś wyjątkowy. Gratulujemy jubileuszu jednocześnie dziękując za wsparcie i możliwość rozwoju.

www.argentum.pl/

DO GÓRY