PROGRAM WYKŁADÓW

8 czerwca 2018

Szczególnie dedykowane dla sklepów, salonów, galerii i hurtowni.

 

Godzina 12:00

Jak Twój sklep może stać się marką?

O tym, że klienci chętnie kupują marki, wiemy z własnego doświadczenia. Czy Twój sklep też może stać się marką w oczach klienta? Co zrobić, by dzięki Twojej marce klienci właśnie u Ciebie chcieli robić zakupy?

 

Godzina 13:00

Jak zyskać lojalnych klientów?

Jedno z przysłów handlowych mówi, że w handlu odnoszą sukces sklepy, do których wraca klient, a nie produkt. Dowiedz się, dzięki czemu klienci częściej będą kupować w Twoim sklepie oraz chętniej polecać Ciebie innym klientom.

 

Godzina 14:00

Jak zmieniają się potrzeby klientów, a wraz z nimi visual merchandising naszych sklepów?

Już Darwin twierdził, że przetrwają nie najmądrzejsi, czy najsilniejsi, lecz ci, którzy dostosują się do zachodzących zmian. Zyskaj wiedzę o tym, jak zmieniają się oczekiwania klientów, a potem dopasuj do nich visual merchandising Twojego sklepu, by zwiększyć sprzedaż.

 

Godzina 15:00

Jak szkolić sprzedawców?

Legenda biznesu – Arystoteles Onasis, zapytany o receptę na sukces, odpowiedział krótko „wiedzieć więcej niż inni”. Interesy robią ludzie, a nie instytucje, dlatego chętnie kupujemy u świetnie przeszkolonych, miłych i kompetentnych doradców. Podczas tego wykładu dowiesz się, jak przeszkolić swoich sprzedawców, by dzięki lepszej obsłudze klientów zyskać przewagę nad konkurencją.

 

Godzina 16:00

Jak motywować pracowników działu sprzedaży?

Co motywuje sprzedawców do wydajniejszej pracy? Jak motywować pracowników – indywidualnie, zespołowo, a może jedno i drugie? Jak sprawić, by sprzedawcy chcieli pracować dla Ciebie?

 

DO GÓRY